Jūsų krepšelis

Apie mus


UAB Guolis LT – tai platus pasirinkimas guolių, diržų, riebokšlių, manžetų, grandinių ir kitų komplektuojančių detalių pramonei, žemės ūkio, statybos, transporto sritims.

Džiaugiamės galėdami pristatyti nuolat atnaujinamą bendrovės Guolis LT parduodamų produktų asortimentą. Tikime, jog mūsų paslaugos Jums, esamieji ir būsimieji klientai ir partneriai, bus naudingos.

UAB Guolis LT įkurtas 2013 m. Nuo savo veiklos pradžios, įmonė prekiauja SKF, FAG, NSK ir kitų gamintojų produkcija. Turime didelį pasirinkimą Rusijos gamintojų guolių.

UAB Guolis LT tiekia mechanizmų judėjimą palaikančius produktus. Įmonė yra  patrauklus ir patikimas partneris pramonės, žemės ūkio, statybos, transporto įmonėms. 

Mūsų prioritetas – atsakingai ir patikimai tiekti partneriams ir klientams aukštos kokybės prekes ir eksploatacines priemones.  

UAB Guolis LT dirba kvalifikuoti specialistai, platus prekių asortimentas sandėlyje, itin greitas prekių pristatymas, patrauklios prekybos sąlygos taupo mūsų klientų laiką ir pinigus.

 

Siekdami pagerinti svetainės darbą naudojame slapukus.